Welcome! (:
Welcome! (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Първия БГ форум само и единствено за Шакира! + board in English
 
Индексshakira BGТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Back To Basics pt.1

Go down 
АвторСъобщение
moonwalker_girl
Шакиро-манияк
Шакиро-манияк



Female
Брой мнения : 3017
Age : 31
Localisation : Far far away
Registration date : 01.06.2007

Back To Basics pt.1 Empty
ПисанеЗаглавие: Back To Basics pt.1   Back To Basics pt.1 Icon_minitime31st Юли 2010, 23:17

Малка ретроспекция...

Тъй като О-Б-О-Ж-А-В-А-М старата Шакира, реших да ви върна малко назад във времето. За тези, които споделят пристратията ми съм тъмнокосата Шакира съм сигурна, че ще е изключително приятно да си припомнят някои стари песни, които може да са позабравили покрай Waka Waka, световното и She Wolf.

Надявам се да помогна и на тези, които не знаят нищо за Шакира от преди Wherever, Whenever да наваксат пропуснатия материал, защото това, което се крие в архивите НЕ е за изпускане.

А и според думите на Шаки, новият албум - Sale El Sol (очакваме го през септември тази година), ще прилича на ранните Pies Descalzos (1996) и ¿Dónde Están Los Ladrones? (1998).

На кратко, ще ви припомня от къде започва истинската кариера на Шакира и какво стои в основата на предстоящия й проект.

Започвам с .
Back To Basics pt.1 200px-Shakiratu23
записана през 1997
текст - Шакира [1] [2]
музика - Шакира, Dylan O'Brien


Песента е вторият сингъл от четвъртия студиен албум на Шакира ¿Dónde Están Los Ladrones?. Излиза на 2 ноември 1998 и достига първо място в Billboard Hot Latin Tracks. Видеото за Tú е режисирано от Емилио Естефан. В ориганлата си версия клипът е черно бял, но в интернет се намират и цвенти откъси - като този например.
Tú - Офицален клип

На 12 август 1999 Шакира изнася своя MTV Unplugged концерт. Tú, естествено, е включена в сетлиста. Акустичното изпълнение на песента е страхотно, бих казала дори по-добро от студийната версия. Уверете се сами!
Tú - MTV Unplugged


Върнете се в началото Go down
http://lovecourtney.hit.bg/cl_fl.html
 
Back To Basics pt.1
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Back To Basics pt.2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Новини и слухове-
Идете на: