Welcome! (:
Welcome! (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Първия БГ форум само и единствено за Шакира! + board in English
 
Индексshakira BGТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Sale El Sol Out Now!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
moonwalker_girl
Шакиро-манияк
Шакиро-манияк



Female
Брой мнения : 3017
Age : 31
Localisation : Far far away
Registration date : 01.06.2007

Sale El Sol Out Now! Empty
ПисанеЗаглавие: Sale El Sol Out Now!   Sale El Sol Out Now! Icon_minitime20th Октомври 2010, 02:21

Днес официално излиза новият албум на Шакира Sale El Sol - и у нас!! Можете да го поръчате на цена от 13 лв. smile
Върнете се в началото Go down
http://lovecourtney.hit.bg/cl_fl.html
Laundry_Service
голям фен
голям фен
Laundry_Service


Male
Брой мнения : 50
Age : 31
Localisation : Bulgaria
Registration date : 16.08.2007

Sale El Sol Out Now! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sale El Sol Out Now!   Sale El Sol Out Now! Icon_minitime21st Октомври 2010, 01:20

Много приятно smile)) Вече си го поръчах great
Първо щях от амазон, обаче останах изумен, когато видях, че го има лицензиран на българския пазар thinking Надявам се да пристигне до 2 дни
Върнете се в началото Go down
Laundry_Service
голям фен
голям фен
Laundry_Service


Male
Брой мнения : 50
Age : 31
Localisation : Bulgaria
Registration date : 16.08.2007

Sale El Sol Out Now! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sale El Sol Out Now!   Sale El Sol Out Now! Icon_minitime22nd Октомври 2010, 01:07

Аз си го получих днес ha
Всичко хубаво, освен че дискът се намира в картонена кутийка.. все едно е подарък към чалга списание ggghhhh
Върнете се в началото Go down
moonwalker_girl
Шакиро-манияк
Шакиро-манияк



Female
Брой мнения : 3017
Age : 31
Localisation : Far far away
Registration date : 01.06.2007

Sale El Sol Out Now! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sale El Sol Out Now!   Sale El Sol Out Now! Icon_minitime22nd Октомври 2010, 02:55

Гхххх, това толкова много го мразя, още го нямам..дори не съм го виждала в някой музикален магазин , но е супер гадно тва с картонената кутия ... той и She Wolf (тукашният) май изглеждаше така...
А книжка с текстове и снимки? Има надявам се...
Върнете се в началото Go down
http://lovecourtney.hit.bg/cl_fl.html
Laundry_Service
голям фен
голям фен
Laundry_Service


Male
Брой мнения : 50
Age : 31
Localisation : Bulgaria
Registration date : 16.08.2007

Sale El Sol Out Now! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sale El Sol Out Now!   Sale El Sol Out Now! Icon_minitime22nd Октомври 2010, 16:53

Не се надявай. НЯМА!!! despair
Картонена кутийка просто. Тея книжки ги обичам много ohno
She wolf-ът ми е в нормална кутийка с книжка.. защото не е от България.
Всичко българско е опорочено. ggghhhh pain
Върнете се в началото Go down
ico10
фен
фен
ico10


Male
Брой мнения : 6
Age : 31
Localisation : Burgas
Registration date : 04.10.2008

Sale El Sol Out Now! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sale El Sol Out Now!   Sale El Sol Out Now! Icon_minitime26th Октомври 2010, 22:35

Трябва да се радваме, че го има легално в България...
Албумът е много хубав, бих казал по-хубав от She Wolf. Дано се представи добре в класациите. Гледам, че в някои европейски държави вече е дебютирал #10 в Гърция, #15 в Белгия.
Върнете се в началото Go down
Laundry_Service
голям фен
голям фен
Laundry_Service


Male
Брой мнения : 50
Age : 31
Localisation : Bulgaria
Registration date : 16.08.2007

Sale El Sol Out Now! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sale El Sol Out Now!   Sale El Sol Out Now! Icon_minitime27th Октомври 2010, 05:12

Съгласен съм hi
She wolf за мен също е много добър албум, всички песни ми харесват без Why wait и Gypsy. Но е различен от всички останали албуми на Шакира, т.е. стилът е различен, с (неуспешен) опит да бъде по-комерсиален (Give it up to me hmm ugh ) и да се наложи в САЩ. Sale el sol наистина се завръща към стила на Шакира, именно който я прави уникална и интересна. Албумът наистина е много добър. Всички песни ми харесват, разбира се, обаче Addicted to you, Mariposas i Rabiosa не ме грабват особено. Прекалено латино звучат. Изключително много се радвам на баладите - липсваха ми!!! И на Devocion!!! great Това, което не ми харесва в албума е, че има няколко прекалено кратки песни и наличието на кавъри (islands, loca и waka waka от части) Sale El Sol Out Now! 720957
Поувлякох се малко.
Вие какво мислите за албума???????
Върнете се в началото Go down
ico10
фен
фен
ico10


Male
Брой мнения : 6
Age : 31
Localisation : Burgas
Registration date : 04.10.2008

Sale El Sol Out Now! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sale El Sol Out Now!   Sale El Sol Out Now! Icon_minitime27th Октомври 2010, 19:51

Аз също не съм очарован от кавъра на islands, но е приятна песен.

Loca е страхотна. Дано стане хит. Изпълни я няколко пъти в САЩ и дано успее в чартовете.

Antes De Las Seis ми е любима. Още като я чух за пръв път за 30 сек. от промото ми хареса.

Rabiosa звучи хитово, а и щом има и испанска и английска версия, предполагам, че ще е сингъл.

На мен Addicted to you ми харесва, въпреки че е толкова кратка.

Sale El Sol е хубава песен, но за съжаление няма шанс да стане хит в щатите, дано има успех в испаноезичните страни.

Gordita има готин текст и звучи много хубаво. Една от любимите ми е.
Върнете се в началото Go down
moonwalker_girl
Шакиро-манияк
Шакиро-манияк



Female
Брой мнения : 3017
Age : 31
Localisation : Far far away
Registration date : 01.06.2007

Sale El Sol Out Now! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sale El Sol Out Now!   Sale El Sol Out Now! Icon_minitime28th Октомври 2010, 02:46

На мен пък кавъра на Islands ми харесва, смятам че е дала на песента нещо свое без по никакъв начин да я разваля дори кавърът й ми харесва повече от оригинала.
Loca е страхотна, спор няма!
Raboisa и Addicted To You са двете песни, които не ми харесват, Pitbull ми е доста неприятен...
Gordita МНОГО ми харесва, една от любимите ми в албума е.
Sale El Sol, Devocion и Mariposas също са доста приятни. Бих се радвала да видя Devocion сингъл.
Lo Que Mas според мен съвсем спокойно може да се нареди сред най-добрите балади на Шаки, заедно с No, Tu и т.н.
Tu Boca e най-големият ми фаворит, страхотна е, обичам когато песните на Шакира имат рок привкус!
Като цяло албумът ми харесва, определено е по-добър от She Wolf (който никак не беше по мой вкус), но някак си очаквах мааалко повече от него. Всички тези дуети и двуезични версии на една и съща песен малко го разводняват.
Въпреки това, е един от най-добрите поп албуми на тази година. (от тези, които съм слушала)
Ако трябва да давам оценка от 1 до 10, бих му дала 8,5.
Вие?
Върнете се в началото Go down
http://lovecourtney.hit.bg/cl_fl.html
Sponsored content





Sale El Sol Out Now! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sale El Sol Out Now!   Sale El Sol Out Now! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Sale El Sol Out Now!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Sale El Sol
» sale el sol interview
» Sale El Sol Single
» Sale El Sol cover!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Новини и слухове-
Идете на: